Kontakt

email – cemix@centrum.cz

skype – patrikchlumecky2 Responses to “Kontakt”

 1. Pavel napsal:

  Zdravim.
  Mam havarijni pojistku na svuj vuz a vuz je Taxi,ale nema udelanou taxi pojistku. Vubec jsem totiž netušil ,že se to musi pojištovne oznamovat., Na mem voze byla zpusobena škoda vandalismem. Pojištovna se me ptala že maji podezřeni ,jestli se nejedna o vuz Taxi. z duvodu vice najetych kilometru. Ja jsem jim pisemne oznamil ,ře je to vuz taxi. Čekam ted na proplaceni me škodni udalosti. CHci se zeptat na jednu vec, jestli maji pravo na to mi neproplatit mou pojistnou udalost.
  Děkuji.

 2. Kočvara napsal:

  Dobrý den,

  nabízíme Vám možnost výdělku z Vašeho blogu a dalších Vašich webových projektů. Téma blogu je velice zajímavé a obsah je pro spolupráci vhodný.

  Využijte Vašeho prostoru k propagaci sexshopu Růžový slon. Není to nic složitého. Máte na výběr z možností umístění odkazů přímo do textů, kde píšete o podobném tématu, máte na výběr z několika desítek bannerů nebo svůj web nastavte jako vlastní odkazovací kanál a všechny přístupy z Vašeho webu budou přiřazeny k Vašemu partnerskému účtu.

  Pro začátek je vhodné sepsat příspěvek nebo vytvořit stránku na téma erotických pomůcek – pokud již příspěvek na podobné téma nemáte vytvořen.

  Pokud z Vašich webových stránek přivedete na web ruzovyslon.cz člověka, který si zde nakoupí, získáte minimálně 16% z částky, kterou v tomto obchodě utratí. Získat můžete až 23 %! Daný člověk dokonce nebude muset nakoupit okamžitě. Díky našemu systému bude tento člověk evidován ještě 40 dní po jeho prvním vstupu na web ruzovyslon.cz a pokud v této době nakoupí, Vy máte stále nárok na provizi.

  Pro získání odměny se svým blogem nebo webem v podstatě nic dělat nemusíte. Stačí se jen zaregistrovat na http://affil.ruzovyslon.cz/affil/, kde získáte svůj unikátní sledovací kód. Tento kód využijete pro doplnění odkazů směřujících na náš eshop ruzovyslon.cz. Kód je také obsažen v reklamních bannerech, které můžete využít.

  Čím více budete na svém webu propagovat internetový obchod ruzovyslon.cz, tím více přilákáte nových zákazníků, kteří vydělají peníze právě vám.

  Rádi Vám s nastavením pomůžeme a vysvětlíme vše, co bude potřeba.

  Více informací naleznete na http://affil.ruzovyslon.cz/affil/ nebo se na nás neváhejte obrátit.

  Rádi Vám zašleme zdarma promo balíček (vzorky gelů, promo předmětů a nějakou drobnost), proto se neváhejte zapojit a o balíček si napsat :) .

  Děkujeme za Váš čas těšíme se na spolupráci.

  Ladislav Kočvara
  ladislav.kocvara@ruzovyslon.cz
  ruzovyslon.cz – affiliate managerPings responses to this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat