Úno 27

Jak uchránit lásku

Posted in Vztahy

stažený soubor 1 200x120 Jak uchránit láskuTaké si přejete, aby zrovna ta vaše láska nikdy nezevšednila? Růžová obloha a poletující motýli za nějaký čas odlétnou, ovšem hlubší smysl lásky by u měl zůstat napořád. V opačném případě zabloudíte ve stereotypní rutině.

Láska převychovává

Z počátku se nemůžeme na svého partnera vynadívat. Dokonce přehlížíme jeho nedostatky a milujeme ho přesně takového, jaký je. Neuplyne ani pár měsíců a snaha o převýchovu se hlásí o své slovo. Snažte se být velkorysý a zapomeňte na rodičovský syndrom. V této oblasti dominují především ženy, které se dožadují povahových změn partnera. Předem vám říkáme, tohle nikam nevede a na místo úspěchu se dočkáte jen nepochopení a rozkolu.

Vzájemný respekt

Určitě znáte tu situaci, kdy se sejdete s kamarády a vzájemně si hlasitým projevem vyměňujete názory. Bavíte se o sexu a o dalších intimně laděných tématech. Pokud váš partner sedí u stejného stolu, střílejte si z něho opatrně. Neprozrazujte kamarádkám, že předehru pokazil totálním vyčerpáním, kdy zkrátka usnul nebo, že při minulém pokusu vyhrál fotbal. Možná se v tu chvíli budete cítit vtipná, ale muž tyto věci nese těžce. V případě, že se to bude opakovat
ztratí k vám respekt.

Nasaďte si druhé ružové brýle

Překousněte svou hrdost a udělejte pro svého muže velkou službu – pochvalte ho. Nasaďte si růžové brýle a pokuste se mu dát najevo, že něco udělal dobře. Muži se rádi cítí jako hrdinové, tak toho využijte. Tato velmi jednoduchá strategie je zároveň tou nejefektivnější.

comments: 0 » tags: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat