Led 17

Jaký okenní parapet?

Posted in Dum a zahrada

5881 300x0x75 200x120 Jaký okenní parapet?Okenní parapet je nedílnou součástí vzhledu celého okna, ale i naší domácnosti. Při správné volbě můžeme propojit funkčnost s estetikou a to je cílem našeho článku. Poradit vám při výběru. Jde o stěžejní bod pro naše květiny a jen na něm záleží jak bude interiér doladěn. Věnujte svému parapetu trochu více.

Důležitý detail interiéru

Hodně interiérů si zakládá na specifickém sladění okenních rámů s barvou parapetů, ale i podlahy a nábytků. Nejrůznější barevné tóny se navzájem doplňují a vytvářejí výsledný elegantní efekt. Chcete mít krémový styl a nebo raději dáváte přednost dřevěnému stylu? Není problém. V tomto se meze nekladou.

Současné trendy

Hodně vyhledávanou barvou je např. třešeň. Dokážete si představit tu krásnou harmonii ve vašem pokoji, pokud si lehce pohrajete s těmito detaily. Nebojte se být originální a zkuste se projevit ve své domácnosti už dnes.

Kvalita především

Je jasné, že peněz není nikdy na rozdávání, ale pokud jste si pořídili kvalitní okna, dbejte i na kvalitu parapetů. Připlaťte si za kvalitní oděruvzdorný materiál, který se dobře udržuje. Velice důležité je i osazení a následné profesionální zasilikování spár mezi oknem a parapetem. Tím zabráníte zbytečnému úniku tepla. Dnešní technologie umožňuje i případnou ochranu proti slunečnímu záření. Jsou ošetřeny speciální povrchovou vrstvou, proti vlhkosti a tím se zabraňuje různé deformaci a kroucení materiálů. Kvalitních firem, jenž nabízejí tento sortiment je mnoho, proto si pečlivě vybírejte.

 

články okenní parapet

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat