Led 17

Jak se připravit na stěhováky.

Posted in Ostatní rady

bg img2 200x120 Jak se připravit na stěhováky.Blíží se onen den a my jsme ještě nezačali s přípravami, to je první ze zásadních chyb, které po té vedou k nechtěnému poškození nábytku. Nejlépe je začít 2 – 5 dní před samotným stěhováním. První věcí, na kterou se zaměřte je vyprázdnění všech skříní, komod, poliček. To je jedna z hlavních příčin nehod při transportu nábytku. Neméně důležitou roli sehrávají šuplíky a dvířka. Ty zalepte kvalitnější páskou, jenž nezanechává žádné stopy po sejmutí.

Nezapomeňme svůj nábytek obalit bublinkovou fólií a u cennějších kousků, nebo nového předmětu zaopatřit stěhovací krabice s pětivrstvé lepenky a tím snížit riziko oděru na minimum.

Při stěhování se toho může přihodit

Krabice zbytečně nepřetěžujte. Hrozí protrhnutí dna a nebo špatnou a těžkopádnou manipulaci. Do větších krabic si dávejte prádlo a oděvy, mezi ně prokládejte křehké materiály. Pokud vám dojdou krabice, můžete použít igelitové pytle o objemu 110 l. Nevkládejte do nich ostré hrany, snažte se před zavázáním vytlačit všechen vzduch a pro jistotu ho omotejte horizontálně a vertikálně lepenkou. Pokud nevlastníte žádné přepravní materiály, tak by vám je stěhovací společnost měla obstarat za přijatelnou cenu.

Stěhování s přehledem

Sklo a zrcadla, vždy omotejte bublinkovou fólií a označte jej štítkem, aby sním bylo nakládáno se vší opatrností. Skládání do auta zajišťuje šéf stěhovací čety. Vždy si po skončení vše pečlivě skontrolujte pro případnou reklamaci

články stěhování

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat