Led 14

Jak stěhovat bez problémů

Posted in Ostatní rady

moving men 200x120 Jak stěhovat bez problémůZnáte jedno české úsloví, že je lepší dvakrát vyhořet, než se stěhovat?. S naším článkem tomu tak není. Je několik věcí, na které si musíte dávat pozor a tím si zajistit hladký průběh celé záležitosti. Předejděte zbytečným nervákům a připravte se předem.

Výběr stěhovací firmy

Vyhledat stěhovací firmu není těžké, stačí si otevřít telefoní seznam a nebo využít mocného nástroje googlu. Výběr je opravdu vysoký, avšak ceny se mnohdy řádově liší o několik stokorun až tisíců. Je tedy důležité si ujasnit co doopravdy požadujeme. Nejlepší je si několik firem obvolat a požádat je o předběžnou kalkulaci, která by měla být bezplatná a to by mělo být rozhodujícím faktorem pro výběr stěhovací společnosti. Každá firma vám bude chtít vyjít maximálně vstříc, ale počítejte stím, že si termín musíte dopředu zarezervovat, alespoň týden – 14 dní dopředu. Největší vytížení je o víkendu.

Kolik to stojí

Cena se odráží od vzdálenosti, objemu přepravovaného nákladu, na počtu pater, přítomnosti výtahu, zvoleného tipu auta. Taktéž je důležité jestli je vaše objednávka z místa sídliště firmy a nebo jestli musí společnost jet do vzdálenějšího místo. S tím je spojena vytíženost v obou směrech, či nikoliv. Každá solidní stěhovací společnost vám dokáže předem vyměřit platební harmonogram.Pokud potřebujete přepravit i těžší nebo vzácné břemena, jsou zde další příplatky (piano, trezor). Účet se platí po nastěhování veškerých věcí. Vy jako zákazník si vše pečlivě zkontrolujte, aby nedosšlo k pozdějším reklamacím, které většinou končí ve váš neprospěch.

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat