Čvc 24

Jak zvýšit pozornost svých posluchačů.

Posted in Prace

19179346 200x120 Jak zvýšit pozornost svých posluchačů.Znáte to, jdete na další z mnoha obchodních jednání, kde je vaším úkolem, co možná nejíce zaujmet své posluchače o bezchybnosti svého nápadu, nebo projektu. Jeden si pohrává s propiskou, druhý těká pohledem z okna a kouká na dámu v hezkých šatech. Pokud chcete zvýšit posluchačovo vnímání a soustředěnost, zaměřte své smysly na následující pomůcku. Pomůckou, s kterou budete vypadat profesionálně, flipchart.

Co je flipchart?

Jde o klasickou tabuli na stojanu z jejíž pomocí můžete dotvářet svá slova. Flipchart přiková pohledy vašich posluchačů a vám se bude lépe přednášet. Pořizovací cena se pohybuje okolo 2. tisíc a disponuje několika zajímavými funkcemi. Mohou být popisovatelné, ale i magnetické. Většina seriózních e-shopu knim přikládá spoustu zajímavých pomůcek. Flipchart se stává nedílnou součástí, každého muže, jenž to se svou prací myslí vážně. Nastavení výšky je samozřejmostí a stírání za sucha příjemnou funkcí moderního povrchu.

Zajděte do libovolného e-shopu a objevte další specifické funkce, kterými je tento praktický nástroj obdařen. Uvidíte, že se stane vaším věrným společníkem a bude vás důstojně doprovázet po mnoha setkáních a prezentacích.

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat