Čer 15

Každý den čerstvé android novinky

Posted in Internet

images 15 200x120 Každý den čerstvé android novinkyTaké vám na českém virtuálním trhu chybí portál, který by vás informoval o operačním systému android? Teď nemyslíme pouhý přepis aplikace na android udělaný z obchodního centra Google Play nebo recenze na nezáživné hry, které po několika hodinách vyhodíte z telefonu. Máme na mysli místo, jehož potenciál je daleko za hranicemi českého státu. Místo, které mapuje celosvětové dění, je na každé sešlosti, tiskovce či festivalu.

Android novinky ihned po ruce

My takový informační portál známe. Jeho jméno je Androida díky soustavné píli několika zkušených redaktorů se můžete každý den dozvědět cenné informace ze zákulisí největších mobilních společností jako je Sony, Samsung nebo Google či HTC a mnohých dalších. Veškeré informace jsou hledány na zahraničních zdrojích, takže se k vám dostávají hned z první ruky a to co možná nejdříve. Nejde o informační deník, který jen slepě přepisuje něco, co by se na českém trhu objevilo a to je hlavní atribut dosavadního úspěchy internetového magazínu android.

Každý den hry na android i aplikace na android

Samozřejmě, že se mimo jiné dozvíte, jaké aplikace na android zdarma jsou ty nejlepší. Stejně tak si zahrajete ty nejzajímavější herní tituly, ale ze všeho nejdříve se dozvíte, co se děje ve světě. Jaké vlajkové lodi se plánují pro tento rok, ale i jaké android novinky nás čekají v příštích letech. Androida nehledí pouze na operační systém Android v mobilních zařízeních. Díky obrovské využitelnosti tohoto systému se dozvíte, kde všude už funguje a kam se chystá začlenit. Hit ech technologie je díky tomuto systému na dosah ruky, čtěte každý den magazín androida a buďte v obraze. Konečně místo, které není přehlceno reklamou a nesmyslnými články o věcech, které jsou už dávno samozřejmostí. Konečně hry, které vás budou bavit a aplikace, jež jsou užitečné.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat