Čer 1

I bez realitky to jde

Posted in Finance

images 21 200x120 I bez realitky to jdeProdej a nákup nemovitosti sebou přináší mnoho nepříjemných sounáležitostí, které bez předchozí přípravy nemusíme zvládnout. Právě z těchto důvodů se mnozí uchylují pod rukách realitních kanceláří, jejichž obživa spočívá v nadsazení ceny a sebrání tučné provize. Pokud se o prodej a nákup nemovitosti budete jen trochu zajímat, pochopíte, že nejde o zase tak nepřekonatelnou záležitost. Určitě se mezi vámi najdou i tací majitelé domu, bytu nebo kancelářských prostor, kteří by rádi svou nemovitost prodali bez realitní kanceláře a tak dostali i více peněz. Máme pro vás celkem unikátní nabídku v této oblasti. Už vás určitě napadlo prodat nemovitost na svou vlastní pěst. Stačí využít inzerce a vyčkat na vhodného kandidáta a co to takhle trochu urychlit. Ano, jde ro rychle a hlavně bez realitky, čímž ušetříte nemalé peníze. Interenetový portál realitnirevoluce nabízí všem potencionálním zájemcům unikátní prostor pro jejich inzerát. Jde o místo, kde stačí vypsat vše důležité a o ostatní se už postará tým odborníků.

Bez realitky nebo s ní?

Říkáte, že na tom není nic neobvyklého a podobá se to hodně klasickému inzerátu v regionálních novinách? Nemáte pravdu, jelikož revoluce spočívá v odeslání inzerátu na 60 předních inzertních serverů zaměřených na reality. Tím se vám otevírá cesta k bezpočtu uživatelů, mezi nimiž se může skrývat i váš člověk se zájmem o koupi. Vložte si inzerát a nečekejte dlouhé týdny na odpověď. Dokonce ani nezáleží na tom, jestli jste z Brna nebo Prahy. Pokud se rozhodnete prodávat bez realitky, budou zájemci kontaktovat přímo vás. Užívejte si radosti ze života a shánění kupce přenechte na virtuální technologii.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat