Kvě 30

Tahejte břemena s lehkostí

Posted in Stavíme

l1 200x120 Tahejte břemena s lehkostíPracujete ve skladu nebo se vaše podnikatelská činnost zaměřuje na práci, kde je zapotřebí převážet břemeno na spolehlivých strojích? Říkáte, že vaše aktuální technika pozvolna dosluhuje nebo dokonce už dávno nefunguje a vám to brzdí provoz? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak svou pozornost zaměřte na internetový portál, který nabízí pouze kvalitní sortiment v oblasti posunu malých, ale i větších nákladů.

Nakupujte kladkostroje od profíků

Přehledné stránky jsou lemovány dlouholetou zkušeností v této branži. Navštivte tento e-shop a mějte jistotu, že nedostáváte pouze zboží od někoho někam. Veškerý sortiment je prověřen na maximální předepsanou nosnost. Tímto získáváte jasnou záruku toho, že vás pořízený kladkostroj a další technika nenechá ve štychu v tu nejméně vhodnou dobu. Pojˇ%dme se podívat na výše zmíněný kladkostroj a popišme, jaké výhody pro vás plynou, pokud se rozhodnete nakoupit právě od Deltalift.

Kladkostrroje a jejich rozdělení

Kladkostroje rozdělujeme dle specifického zaměření na elektrické, řetězové a jeřábové kočky neboli ramena. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ kladkostroje, tak všechny byly před uvedením na trh testovány na maximální předepsanou nosnost. Řetězový kladkostroj nejlépe využijete při zdvihání svislých břemen. Následně je dle ceny odstupňována nosnost. Můžete tak zakoupit kladkostroj s nosností do 1000kg, ale i do 2 000Kg. V případě, že vás zaujal elektrický systém, můžete si už od 2300Kč výše zakoupit pomůcku, která je vhodná pro spouštění a zdvihání břemen. Nosnost začíná u 400kg a končí u jedné tuny. Jako poslední kladkostroj je zde jeřábová kočka s pojezdem o nosnosti do dvou tun.

Ulehčete si svou práci a nahraďte jedním strojem několik dělníků.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat