Dub 24

Jak na čistou vodu – bazénová chemie

Posted in Dum a zahrada

poola 200x120 Jak na čistou vodu   bazénová chemieLetní sezóna se po zimních chmurách přihnala jako na divokém oři. Mnohé lidi zaskočila a zastihla je přímo nepřipravené. Grilovací hody se rozjíždí ve velkém stylu a nebude trvat dlouho, kdy se budeme poohlížet po našem bazénu. Možná jej už máte na zahrádce, možná se teprve rozhodujete nad jejím nákupem. Ať už je to jakkoliv, tak by vás měla zajímat účinnost a efektivita bazénové chemie, bez které to zkrátka nejde.

Vlastníci bazénu moc dobře vědí, jak je těžké udržet čistou a kvalitní vodu. Stačí jen malá pauza od poslední kontroly a hladina začne hrát barvami. Mírný zákal je naprosto přirozenou součástí špatné údržby. Bazénová chemie je ve své podstatě velmi jednoduchým řešením se svými specifickými pravidly. Stačí se držet osvědčeného postupu a získáte sympaticky vzhlížející průhledně bezchybnou vodu. Ze všeho nejdříve se rozhodněte nebo se poraďte, o jakou chemii máte zájem.

Bezchlórová bazénová chemie

Můžete sáhnout po chlórové nebo bezchlórové. I přesto, že jde o jeden z nejméně oblíbených předmětů, tak tato chemie vás určitě zaujme. V případě, že váš bazén budou užívat i děti popřípadě kojenci, doporučujeme bezchlórovou chemii, která nedráždí oči ani kůži. Jde o nejnovější trend v oblasti čištění bazénu. Pevně věříme, že jejím vyzkoušení si ji zamilujete i vy. Tato bazénová chemie je vhodná pro alergiky a lidi trpící ekzémy.

Požádejte o radu odborníka

Jelikož jde o velmi mírné čištění, je potřeba kontrolovat ph vody častěji. Jen tak si zajistíte kvalitní a především čistou vodu. V případě jakýkoliv dotazů se můžete obrátit na profesionály ve svém oboru a to na společnost PWS, kterou naleznete i prostřednictvím skype aplikace.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat