Bře 25

Jak na hezkou pleť – ultrazvuk

Posted in Kosmetika

5247992 list 200x120 Jak na hezkou pleť   ultrazvukKaždá žena si zaslouží, nebo alespoň touží po krásné pokožce, vyhlazených problémových partiích a mladistvém vzhledu. Téměř na všech možných místech se objevují rozzářené obličeje modelek, které by se jako přírodní zákony vyhýbaly. Nevěřte tomu. Na jednu stranu jde o práci počítačových programů a na straně druhé za vším mnohdy stojí dokonalá životospráva. To je sice všechno moc pěkné, ale co my, obyčejné ženy? Jaké máme šance na krásnější pokožku, aniž bychom nakupovaly předražené chemické přípravky, značkovou kosmetiku nebo měnily životosprávu? Možná se to bude zdát neuvěřitelné, ale skvělou možností je čištění ultrazvukem.

Ultrazvukový čistič jako módní pomocník

Ultrazvukový čistič je ve své podstatě revolučním zařízením a přece na něm není nic složitého. Spojení hloubkového čištění s efektivním odstraňováním odumřelých buněk vykazuje senzační výsledky. Ultrazvuková metoda čištění pleti je vhodná pro všechny typy pleti bez ohledu na věk či dokonce pohlaví. Pojďme se společně podívat, co taková ultrazvuková špachtle dokáže klientům specializovaného pracoviště nabídnout. Díky technologickému pokroku a odlišné nátuře zahraničních zemí je ultrazvuková špachtle naprosto běžnou součástí moderně laděné ženy.

Ultrazvuková špachtle do každého psaníčka

Přítomný nerezový nůž velmi šetrnou cestou odstraňuje odumřelé buňky na vaší pleti. Vibrace napomáhá k uvolnění přebytečných tuků, olejů a odpadu na buněčné bázi. Pravidelné používání ultrazvukové špachtle vede k prozářenější pokožce a to bez používání jakýchkoliv chemických přípravků. Vy máte jen nástroj, který napomáhá přírodě k tomu, co už dávno umí sama.

Ultrazvuková špachtle si postupem času nalezla i zcela jiné uplatnění. Například mnohé zákaznice si nemohou vynachválit zesílený efekt vtírání nejrůznějších pleťových krémů. Vaše přírodní balzámy se tak dostanou mnohem hlouběji a jejich efekt bude nejen silnější, ale déletrvající.

Shrňme si, co ultrazvuková špachtle tedy umí.

  • Dokáže vyčistit vaší pleť do hloubky
  • Působením vibrace urychlíte metabolismus pokožky
  • Hravě si poradí s vyhlazením letitých vrásek
  • Urychluje vstřebávání živin
  • Navrátí vaší pleti svěžest a přirozenou barvu.

Pokud by vás tato špachtle zajímala, přejděte na stránky, které se této problematice věnují u nás v České republice – http://www.dixo.cz

 

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat