Úno 28

Jak vlastnit levný dopravní prostředek

Posted in Auto - moto

27698417 5 200x120 Jak vlastnit levný dopravní prostředekJe pravděpodobné, že si ještě v živé paměti vzpomínáte na staré jednostopé šlágry z oblasti dopravních prostředků. Ať už byl ve vaší garáži zaparkovaný Simson nebo dokonce Babeta, tak vás vždy spolehlivě dovezli na místo určení. S postupem moderní doby se tyto lidové nástroje doslova vytratily z tuzemských silnic a náhle nebylo po čem sáhnout. Naštěstí si volného prostoru v poptávce povšiml výrobce Kentoya, který na zdejší trh vnesl nové modely podobného charakteru. Od svého vzniku se Kentoya stala předním prodejcem nových strojů. Dnes nemůžeme říci nic jiného, než že se jedná o jednu z nejproslulejších značek vůbec. Zajistěte si osvědčené pomocníky v husté dopravě a vybírejte jen kvalitní skútry. Prodej probíhá přímo na mateřských stránkách, kde naleznete velké množství cenných informací a aktualit.

 Skútr Kentoya

Skútr 125 ccm je velice oblíbeným modelem, který vás spolehlivě dostane skrze hustou dopravu a navíc se s ním nemusíte bát vyrazit za hranice města. Kentoya má na svých stránkách standardní modelové řady, které vás zaujmou i svým líbivým designem. Říkáte, že hledáte přece jen něco jiného? Kde není zapotřebí řidičského průkazu ani přilby? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, dejte na elektrokola. Nemusíte se obávat bodového postihu za alkohol a navíc je zde namísto klasické nádrže zásuvka na 230V.

Můžete si vybrat i způsob jízdy s ohledem na individuální situaci. Dle vyhlášky se k němu přistupuje jako ke standardnímu jízdnímu kolu, takže je přepravitelné hromadnou dopravou. Pokud tedy stojíte před velkým rozhodnutím, kde sehnat levný dopravní prostředek, vydejte se po vyšlapané stezce vedoucí ke značce Kentoy. Nabídka splátek bez navýšení je jen dalším důkazem, že jsme brnknuli na správnou strunu.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat