Úno 13

Jak se ochránit – paralyzér

Posted in Elektronika

49600 6098b 200x120 Jak se ochránit – paralyzér   Aktuální doba je stále nebezpečnější. Malé děti koukají na nepřístupné filmy, hrají agresivní a násilnické hry, natáčí si rvačky na telefon. Je jen otázkou času, kdy něco obdobného budou chtít vyzkoušet i v reálném světě a v tom je hlavní problém. Degradovaná mládež mnohdy nerozlišují mezi skutečností a hrou. Zatímco jejich hrdina se po zásahu granátem oklepe, člověk nikoliv. Nezřídka se stává, že někoho přepadnou kvůli několika korunám navíc. Doba si žádá radikální přístup a především sebeobranu. Jako velmi vhodná sebeobrana se jeví skrze paralyzér, což je povolená pomůcka k zastrašení či k znehybnění protivníka.

Obrana na prvním místě

Elektrický paralyzér by podle našeho názoru měl být povinnou výbavou každého člověka, který chodí do společnosti mezi lidi. Nikdy nemůžete vědět, v jakém nebezpečí se ocitnete. Na trhu se samozřejmě objevují i plynové, my však doporučujeme ten elektrický. Jde o nejspolehlivější pomůcku, která s naprostou přesností uzemní kohokoliv, byť by měl sebezdatnější postavu. Svět je jako jedna velká džungle. Lidé přicházejí o práci, nemají peníze, zabavují jim majetek. Loupeže a přepadení jsou mnohdy jen za účelem obohacení se. Další roli sehrává i sexuální násilí. Právě ženy by se měli elektrickým paralyzérem vyzbrojit jako první o dcerách v ožehavém věku nemluvě.

Paralyzér na několik útočníků

Velkou výhodou je fakt, že takový paralyzér vás dokáže ochránit před několika útočníky najednou. Navíc získáte pocit bezpečí při přenášení cenností nebo větší sumy peněz. Nedělejte ze sebe snadnou oběť a vyzbrojte se užitečnou pomůckou k zahnání nepřítele. Díky silnému výboji máte hned několik minut na bezpečný útěk či přivolání pomoci. Vsadíme se, že útočník ještě po příjezdu policie nebude schopen chůze.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat