Led 21

Jak si vybrat vhodný poznávací zájezd 2. správný výběr

Posted in Cestovani

2141239 200x120 Jak si vybrat vhodný poznávací zájezd 2. správný výběrPoznávací zájezdy jsou oblíbené, plnohodnotné a v nekvalitních cestovních kancelářích i nebezpečné. Pokud si vyberete na popud lákavé reklamní kampaně bez důsledného prověření CK, tak svou dovolenou dáváte hrobníkovi na lopatu. Již celá řada turistů naletěla pofidérním společnostem. Buďte obezřetní a nehleďte pouze na cenu. Ta nejnižší většinou poskytne jen základní poznávací zájezd bez jakýchkoliv výhod, špatného ubytování i stravování. Raději si připlaťte ať vás poznávací zájezd nezklame.

Poznávací zájezdy nejsou pro každého

Poznávací zájezdy jsou rozděleny do dvou kategorií a ne každý bude vyhovovat všem uchazečům. V tomto kroku dělají objednávající velmi často chybu. Poznávací zájezdy známe hvězdicové. Jde o typ zájezdy kde se ubytujete v jednom hotelu a každý den z něho vyrážíte objevovat krásy nejbližšího okolí. Tyto poznávací zájezdy jsou vhodné pro důkladnější průzkum lokality. Naopak toho máme poznávací zájezdy kruhové. Zde se klient dostane do pojízdného režimu. Přes den se objíždí předem určené lokace a večer se spí vždy v jiném hotelu. Tento poznávací zájezd není tak detailní, ale zase díky jeho harmonogramu projedete velký kus cesty. Vždy se řádně rozhodněte a jaký druh máte zájem a vždy si k tomu vyberte i vhodnou destinaci. Prohlédněte se program a dle toho vybírejte.

 

Další díly našeho seriálu o tom, jak si vybrat poznávací zájezd naleznete zde

Jak si vybrat vhodný poznávací zájezd 1. cestovní kancelář

comments: 0 » tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat