Led 17

Nechte si napsat článek a další naše služby

Posted in Nezařazené

Redaktor01 200x120 Nechte si napsat článek a další naše službyMáte zájem o propagační článek na našem blogu? Chcete získat relevantní odkazy z místa, kde to má váhu, nebo hledáte odborníka na výpomoc s vlastním projektem? Ať je to jakkoliv, využijte mích služeb. Každý internetový  obchod, podnikatel nabízející služby nebo webmaster hledající nové návštěvníky potřebuje neustále bojovat o přední místa ve vyhledávačích. Mnohdy i malá nedbalost či chyba může zapříčinit to, že nejste viděni. Napište mi a podíváme se na to společně.

Zde jsou mé služby

  • Napsání PR článku zde na našem webu a jeho otisknutí na neomezeně dlouhou dobu.
  • Pravidelná spolupráce na sepisování PR článků i s jejich rozmístěním do předních PR katalogů
  • Zápis do katalogu – vždy originální popisek
  • Tvorba microsites – podpůrného webu -
Vlastníte eshop a potřebujete ho nakopnout, nebo vám naopak nevydělává? Kontaktujte mě a určitě spolu nalezneme vhodný způsob, jak to změnit. Cena je vždy dohodou – záleží na tématu, oblasti, četnosti a dalších faktorech. Jsem kdykoliv k zastižení na emailu – cemix(@)centrum.cz

Reference našeho pracovníka:

Pracuje jako redaktor v měsíčníku

  • http://i-ty.cz/
  • http://www.androida.cz/
  • nutrisport-magazin.cz
  • objevit.cz

Pracoval pro internetové obchody

Naposledy jsem spolupracoval se společností www.jinova.cz, která se chtěla dostat na přední pozice u slovního spojení trezorové dveře. Vytvořil jsem jim podpůrnou stránku trezorove-dvere.eu/ a napsal hned několik PR článků na toto téma. Výsledek je naprosto perfektní.

Výsledek zde

Stejně tak jsem v nedávné době spolupracoval s projektem http://www.coudim.cz/, kde jsem se pustil do velmi obtížných vod. Konkurence je v e-cigaretách obrovská, ale i přesto se mi podařilo na slovní spojení nejlevnější elektronické cigarety dostat tento projekt na první stranu.

Výsledek zde

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat