Lis 21

hodinový manžel – kdo to je, k čemu je

Posted in Dum a zahrada

top job producing states oklahoma 200x120 hodinový manžel   kdo to je, k čemu jePoličky se neustále válí v předsíni a vy o ně musíte den co den zakopávat. Zrcadlo čeká na své pověšení už přes týden a obývací stěna ještě od vánoc nespatřila denní světlo, jelikož je zabalená ve svém původním balení. Kdy už to konečně váš manžel udělá? Tak na to se ptá mnoho žen, které mají podobný problém se svými línými partnery, jež polehávají s lahví piva na gauči. V práci to by je nikdo nepřekonal a doma nejsou schopni ani dotáhnout kapající kohoutek. Pro všechny takové situace se nabízí vhodné řešení. Nečekejte a nedoprošujte se tam, kde očividně není zájem a pozvěte si domů hodinového manžela. Určitě si dokážete představit, co to s vaším miláčkem provede, když se u vás doma objeví cizí muž a začne dělat všechnu práci za něj. Krve byste se v něm nedořezaly. Jejich ego utrží veliký šrám a s červenající tváří se budou snažit schovat za nejbližší roh.

Kdo je hodinový manžel

Hodinový manžel je profesionální pomocník, který vám s naprostou odborností vypomůže s klasickými domácími úkony, od vymalování pokoje, až po smontování nábytku. Samozřejmě, že od něho nemůžeme očekávat větší odbornou práci ve smyslu montáže plastových oken, či obdobných stavebních prací, ale je ideálním řešením pro všechno ostatní. Pokud vám zkrátka na tyto záležitosti nezbývá čas, tak si domů pozvěte hodinového manžela, který vše udělá za vás.

Kolik hodinový manžel stojí

Ceny se na trhu liší od dané lokality a místa. Taktéž musíme zohlednit požadovanou práci a časovou náročnost. Jestli je zapotřebí materiál, nebo pouhé nářadí. Všechny tyto aspekty po té dají výslednou cenu.

Mohu toho využít i já?

Služeb hodinového manžela může využít kdokoliv jak ženy, které si s danou prací nevědí rady, tak i pánové, kteří jsou zaneprázdnění, či potřebují další dvě ruce navíc, a jak víme, tak ve dvou se to lépe táhne. Hodinový manžel je inteligentním řešením každodenních starostí.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat