Zář 20

Založte si penzijní připojištění včas

Posted in Finance

bobevans 383330 h 200x120 Založte si penzijní připojištění včasPenzijní připojištění 2013 prochází velkými změnami. Vláda tlačí na lidi, aby si více spořili, a neustále zhoršují podmínky. Plánované nepopulární snížení státních dotací a zároveň nemožnost si vybrat naspořenou částku po určitém období staví tento produkt do neblahého stínu. Navíc se rodí systém tzv. 3 pilířů, který není nikterak atraktivní z pohledu nynějších smluvních podmínek. Pokud tedy ještě nemáte založené penzijní připojištění, je ten největší čas se postarat o radikální změnu a využít aktuálních podmínek, které se po roce 2012 mění.

K výběru toho nejlepšího produktu vám jednoznačně pomůže aplikace penzijní připojištění srovnání, kde si přesně ověříte kvality jednotlivých produktů. Český finanční trh nabízí celou řadu penzijních fondů, které působí na našem území, proto se vyplatí si nejdříve zjistit výnosy a podrobné podmínky. Před každým uzavřením smlouvy je dobré, když si jednotlivé fondy projdete a vyberete si ten nejvhodnější pro vás. Nenechte se uchlácholit reklamní kampaní a dejte na doporučení. Penzijní fondy srovnání je ta nejlepší možnost, která vám poskytne potřebné informace k sepsání výhodné smlouvy. Neodkládejte to však na poslední chvíli, jelikož rok 2013 přináší mnoho omezení a nevýhod.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat