Zář 11

Vytvoř si vlastní triko

Posted in Moda

breast cancer shirt 1412685 h 200x120 Vytvoř si vlastní trikoUž vás někdy napadlo, že byste chtěli vlastnit své speciální triko s potiskem? Štve vás ta jednotvárná nabídka módního oblečení v nejbližších obchodních řetězcích? Udělejte si svůj vlastní originální potisk na tričko a vykročte do světa v netradičně pojatém outfitu. Na tvorbě designu není nic těžkého a nemusí jej dělat pouze renomovaní návrháři. V dnešní době se každý stává ve své podstatě umělcem, který si může vytvořit revoluční oblečení navržené dle svých individuálních představ.

Udělej si sám

Díky speciální aplikaci, která se nachází na webu na-tricka.cz si můžete vyzkoušet potisk trička zhotovit. Nadchněte se pro přednastavené inspirativní text, či obrázky, nebo se rozhodněte pro svou vlastní fotografii. Fantazii se meze nekladou, záleží pouze na vašich specifických požadavcích.

Staňte se kreativně nadanou osobou a pokuste se zkombinovat několik obrázků dohromady, vsaďte do obrázku trefný text a kochejte se z výsledku. Pokud budete se svou tvorbou spokojení, zadáte počet požadovaných kusů a necháte si trika vyhotovit. Během několika následujících dnů se s trikem setkáte u sebe doma. Jde o skvělý tip na originální dárek, ale o příjemné obohacení vašeho šatníku.

Aplikace na tvorbu trika

Aplikace je snadná na ovládání a již po krátkém kontaktu s ní si všechny funkce osvojíte. Na stránkách samozřejmě naleznete i vlastní eshop, kde objevíte kvalitní produkty za velice rozumné ceny. Pokud jde o trika, tak zde si každý nalezne to své. A nejen to, eshop se preferuje na svetry, nátělníky i spodní prádlo.

Navštivte toto moderní místo pro aktuální společnost a oddejte se hrátkám s vlastním oblečením. Díky aplikaci, která nese označení „Tvořič potisku trika“ se každý může stát světovým návrhářem z pohodlí domova.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat