Zář 3

Originální vzhled? S pomocí vlastního trička.

Posted in Moda

scr1716s 200x120 Originální vzhled? S pomocí vlastního trička.Pokud jste dostatečně kreativní a nebaví vás nosit monotónní oblečení zakoupené v obchodech, tak si zkuste vytvořit vlastní tričko. Jak na to? Dnes představovaný web vám pomůže.

Vytvořte si vlastní tričko: Originální trička s vlastním textem.

„Můžeš si na něj nechat natisknout tvoji oblíbenou hlášku či fotku nebo nechat si vyrobit triko, které nosí tvoje oblíbená filmová a seriálová postava,“ říkají autoři webu. A jak to vypadá v praxi?
Příklady použití

V dnešní době není žádným problémem udělat si vlastní tričko, mikinu, magnetku či plyšáka. Vše je možné díky aplikaci na internetu.

Postup je jednoduchý. „Nejprve si vybereš ten kus oblečení, v našem případě triko, které si chceš nechat potisknout. Vždy se jedná o velmi kvalitní materiál, takže se nemusíš obávat, že by se ti tričko po vyprání rozpadlo. Můžeš si také zvolit barevný odstín, střih a velikost, aby ti oblečení pasovalo. V dalším kroku přejdeš k samotnému motivu, hlášce, obrázku nebo logu, které si chceš na svém tričku umístit. Pokud se ti nelíbí žádný z navrhnutých obrázků, můžeš si samozřejmě vložit svůj vlastní. Při vkládání textu si opět zvolíš barvu, velikost a druh písma, která se ti zamlouvá. Umístění textu a obrázku si zvolíš sám. Během samotné tvorby můžeš koukat na celkový náhled, díky kterému poznáš, zda jsou potřeba ještě nějaké změny,“ říkají autoři.

„Poté, co dokončíš veškeré úpravy s textem, obrázky či fotkami, vložíš svůj výrobek do koše, vybereš kolik kusů si přeješ zaslat, vyplníš svoji adresu a dodací údaje a pak už se můžeš těšit, kdy se tvoje tričko objeví ve schránce,“ doplňují autoři.

Co byste ještě měli vědět
Může to být také originální dárek pro kamarády nebo rodinu

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat