Srp 31

Proč mít doma vertikulátor

Posted in Dum a zahrada

smile light lights 220722 l 200x120 Proč mít doma vertikulátorJste hrdými majiteli domu i s přilehlým pozemkem a prozatím nemáte vertikulátor? Že nevíte o co se jedná a tudíž to nepotřebujete? Vertikulátor je ve své podstatě provzdušňovač trávníku. Jeho přítomností a pravidelným používáním získáte bezchybný anglický trávník, který vám budou v nejbližším okolí závidět. Vertikulátor je skvělým pomocníkem na cestě za vytouženým travnatým porostem. Bez řádného provzdušnění tohoto totiž jednoduše nedocílíte.

Vertikulátor na každou zahradu

Vertikulátor je obdařen několika žacími noži, které cíleně propichují půdu a tím uvolňují místo pro vzduch. Trávník se tak může mnohem lépe nadýchnout a absorbovat případné živiny. Vertikulátor je nedílnou součástí každé zahrady, kde se majitel snaží o překrásný zelený povrch. Jde o skvělý nástroj v boji proti odumřelým rostlinám. Vertikulátor totiž plochu těchto mrtvých rostlin jednoduše zbaví. Už nemusíte mít starosti s mechem a s dalšími nepříjemnostmi, které kazí vzhled pozemku.

Vertikulátor je přítelem rodiny

Vertikulátor si našel své pevné zázemí v mnoha rodinách a není divu. Na trhu nenaleznete lepšího stroje. Vertikulátor se prodává ve dvou provedeních. Buďto s elektrickým pohonem nebo motorovým. Zde záleží na individuálních požadavcích každého majitele zvlášť.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat