Kvě 30

Hollister – Jak vypadat in

Posted in Moda

Hollister Boy by misssmess 200x120 Hollister   Jak vypadat inZnačka Hollister je odnoží, neboli mladším bratříčkem Abercrombie & Fitch. Tento koncept však v ničem nezahálí a stal se důstojným partnerem na cestě za vytouženým životním stylem mnoha jedinců po celém světě. Oblečení Hollister byl vyústěním poptávky po elegantní módě, která by zaujala věkovou hranici lidí od 14-18 let. To byl také původní záměr celého nově vzniklého odvětví společnosti Abercrombie & Fitch. Taktéž preferoval nižší náklady spojené s výrobou oblečení, což zajistilo finanční dostupnost právě pro mladou generaci. Hollister si i přesto, že své produkty nabízel mnohem levněji, zachoval kvalitu a předesílal svým uživatelům dlouhou životnost.

Hollister si získává stále větší oblibu

Hollister značka byla určená jak pro běžné nošení, tak i sportovní aktivity. Pohodlné a zároveň plně funkční modely si získaly okamžitou popularitu. Konečně se na trhu objevila značka, která dodržuje zásady kvalitní výroby a přece jen drží ceny při zemi. V Americe se strhla davová vlna. Nejdříve značka Hollister prodávala pouze v několika kamenných prodejnách. Ovšem z důvodu velkého zájmu expandovala i na internet a své výrobky začala rozesílat do celých Spojených států a následně i do světa. Nyní si můžete oblečení Hollister zakoupit i vy.

Hollister je mladé populaci nejblíže

Posledním hitem a maximální přiblížení mladým byl krok, že povolili k platbě i Paypal, což je hojně využívaný platební produkt zvláště u mladší generace. Západní pobřeží je pod jasnou nadvládou značky a je jen otázkou několika let, než začne vévodit i trhu na Evropském kontinentu. První obchod byl slavnostně otevřen již v roce 2000 v Ohio, v centru Columbusu a dodnes se převážně zaměřuje na nejnovější trendy pro mladé.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat