Kvě 24

Jak se připravit na seskok padákem

Posted in Hobby/volný čas

Sesjump over lyon by nikonforever d2gxuln 200x120 Jak se připravit na seskok padákemkok padákem se pro každého aktéra stane zážitkem na celý život. Poznat volný pád z bezpečné pozice je snem mnoha lidí. Stačí si připravit menší vstupné a toto přání se může během několika málo chvil proměnit ve skutečnost. Velká většina lidí využívá seskok padákem, jako velice vhodný a zároveň originální podobu dárku. Adrenalinem napěchovaná akce se vám vryje hluboko do vaší paměti. Prožijte ten pocit volnosti, alespoň na několik desítek vteřin a poznejte, jak chutná opravdový život. Vyzkoušejte vše, co svět nabízí. Seskok padákem je určen pro všechny typy lidí bez omezení věku. Stačí jen projevit zájem a ochutnat to slastné pokušení, které seskok padákem nabízí.

Seskok padákem a volný pád

Seskok padákem je hojně využívaným adrenalinovým produktem. Každý den si ho prostřednictvím internetu objedná stovky lidí. Každý chce, alespoň na malý moment poznat, jaké to je, být svobodným člověkem. Síla gravitace je neúprosná a během 50 vteřin je celý seskok padákem u konce, tedy ta část volného pádu, po té si můžete vychutnat okolní podmanivou scenérii. Druhá část pádu, tedy s otevřeným padákem trvá kolem 5 minut a dokonce si budete moci zcela sami vyzkoušet řízení padáku.

Seskok padákem – co potřebujete

  • pro seskok padákem budete potřebovat hotovost kolem třech tisíc
  • ochranné brýle a sportovní oděv, který vám na místě zapůjčí
  • dostanete i krátké poučení
  • vezměte si sebou sportovní pohodlné boty
  • minimální věková hranice je už od 8 let
  • vaše váha nesmí být za žádných okolností vyšší než 100kg, zde záleží na provozovateli

Seskok padákem není vhodný pro diabetiky, kardiaky a epileptiky.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat