Úno 9

Jak jet na tábor se svými dětmi – díl 1.

Posted in Rodina

Camp 10 by ThisIsStock Jak jet na tábor se svými dětmi   díl 1.Chtěli byste jet na tábor se svými dětmi? Je to možné! Jak aktuální počasí napovídá, léto, i to babí, je nenávratně za námi a prázdninové zážitky už zůstanou jen vzpomínkami. Každý si letošní prázdniny nebo dovolenou uchová v mysli trochu jinak, někdo chytal bronz u moře, někdo se rýpe v hlíně na chalupě, jiný zase cestoval po památkách nebo po horách.

Na dětský tábor společně

K prázdninám jistě patří i letní dětské tábory. Když se řekne letní tábor, představíte si určitě prcky na bojovce v lese, na celodenním výletě nebo u rybníka, a to vše pod pečlivým dohledem oddílových vedoucích. Málokdo si ale na té bojovce nebo na táborovém celodenním výletě představí ty nejmenší v doprovodu jejich rodičů. A vidíte, přece je to možné. 25 rodičů s ratolestmi nejen ze Středočeského kraje se letos rozhodlo strávit dovolenou, nebo alespoň její část, poněkud netradičně, a to právě na letním táboře pro rodiče s dětmi, které letos uspořádalo občanské sdružení DĚTI BEZ HRANIC. Na bližší podrobnosti o tomto zajímavém táboře jsme se zeptali člověka nejpovolanějšího, hlavní vedoucí, Ing. Hanky Hemerkové.

Na dětský tábor mohou i rodiče

1. Tábor byl určen pro děti v doprovodu rodičů. Jaké věkové kategorie dětí jste upřednostňovali?

Žádné věkové omezení pro děti jsme neměli a nedávali. Záleží především na dětech a jejich rodičích, co oni upřednostňují. Jediná podmínka účasti na táboře pro rodiče s dětmi se tak netýkala věku, ale toho, aby tam každé dítě mělo alespoň jednoho z rodičů nebo jiného zmocněného zástupce. Většina dětí byla ve věku předškoláků a prvního stupně základní školy. Program nebyl ale orientován na konkrétní věk dětí. Snažili jsme se program připravit tak, aby se mohl účastnit kdokoli, předškolák, školák i rodiče. Přesto jsme museli na některé programy děti rozdělit do skupin podle věku, především na výuku cizího jazyka nebo některé zábavné programy.

 

Zdroj: http://www.predskolaci.cz/

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat