Led 25

Povinné ručení – vyvarujte se chyb

Posted in Auto - moto

pov4 Povinné ručení   vyvarujte se chybOhledně povinného ručení toho je napsáno velmi mnoho. ovšem až do chvíle, než se nám nějaká nehoda stane, tak si nemůžeme s jistotou říci, že jsme řádně připraveni. Policie se volá pouze za předpokladu zranění osoby, poškození věci třetí osoby a nebo v případě vzniklé škody nad 100kč, ale jste si určitě jisti, že takovou škodu poznáte? Poviné ručení je bezpečnou ochranou, ale pouze v situacích, kdy je vše důkladně z dokumentováno a nic neponecháte náhodě. Pokud se vám viník odborník bude snažit i přes vaše pochybnosti vnutit názor, že nejde o tak velkou škodu, tak raději policii zavolejte, tím nic nezkazíte, tedy pokud nemáte jen lehce promáčklý plech.

Povinné ručení a úraz

Jakmile se stane nehoda, kdy se přihodí komukoliv úraz, neprodleně volejte policii popřípadě záchranou službu. Lidé se na povinném ručení rádi přiživují, zvlášť když jde o vaše. Jsopu případy, kdy si dotyční i rok po banální nehodě stěžují na bolesti krku a zad. Je to sice nepříjemné, ale nic s tím neuděláte. Vždy při jakémkoliv náznaku zranění volejte záchranku, která minimalizuje riziko vážnějšího onemocnění.

Hmotná škoda na majetku třetí osoby

Pod tímto pojmem je ukryt naprosto zásadní aspekt, kde konfiguruje vaše povinné ručení. Nehoda tohoto typu vypadá tak, že řídíte firemní vůz a nabouráte, tím vznikla škoda třetí osobě. Je to i v případě, pokud máte auto na leasing. V takovém případě vždy policii voláme, i když jde o poničený plot.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat