Lis 24

Když piercing, tak mania

Posted in Moda

my beautiful nose piercing1 Když piercing, tak maniaPiercing je ozdobou mnoha pánských, ale i dívčích těl. Tento fenomén s námi proplouvá už několik století a stále má neutuchající tendenci. Pokud bychom hledali v dávné minulosti, tak se musíme pozastavit u původních obyvatel Ameriky. Ano, indiáni, ale mnohé kultury Jižní Ameriky si svá těla zdobila nejrůznějšími předměty. Slovo piercing pochází z anglického slova pierce, neboli propíchnout. Jde o skvělý doplněk módního vzhledu, který dokáže perfektně podtrhnout váš charakter.

Výhoda piercingu

Oproti tetování má obrovskou výhodu, že piercing se dá odstranit pouhým vyndáním, což u tetování není tak snadné. Hledali jsme na internetovém trhu místečko garantované kvalitou, přijatelnou cenou a rychlým dodáním produktu. V tomto ohledu musíme doporučit kvalitní e-shop piercingmania, který se řadí mezi přední poskytovatele šperků, doplňků a sad, které s tímto odvětvím souvisí. Jestliže jste na vážkách v otázce pořízení piercingu, tak navštivte tyto stránky a nechte se unášet na vlně smyslného opojení. Široká nabídka je lemována velmi nízkou cenou.

Bolestivé místa

Piercing není úplně bezbolestnou záležitostí, ale nemůžeme říci, že by šlo o něco mimořádně závratného. Zákrok netrvá nikterak dlouho a během chvíle budete mít vše za sebou. Pokud se ptáte na nejbolestivější místa, tak v tomto jednoznačně vyhrává oblast genitálií nebo bradavky. Stejně je na tom i brada, která je citlivější zejména při protahování kuličky. Nejlépe se piercing hojí na obličeji, tedy pokud se držíte základních hygienických pravidel, které by vám měl sdělit ten, kdo propíchnutí provádí.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat