Lis 20

Jak odlíčit pleť?

Posted in Kosmetika

100643198 Jak odlíčit pleť?

Oční partie

Pomocí speciálních odličovačů očí odstraníme stíny a ostatní kosmetiku. Roztok nakapeme na vatový tampon a jemnými poklepy odstraňujeme. Pokud máte citlivou pleť, sáhněte po hypoalergenní kosmetice. Na sušší pleť se perfektně vyjímají odličovače na olejové bázi.

Rtěnka

Rtěnka při špatném odstranění způsobuje vysoušení a proto je více než důležité ji pořádně odstranit ze svých rtů. Použijte kosmetický ubrousek namočený v odličovacím roztoku ( např. odličovací mléko) a stíráme po směru od koutku ke středu. Nakonec můžeme ošetřit pomádou.

Make-up

Důležité je se také zbavit make-upu a kožního mazu, na který použijte speciální odličovací přípravek na obličej. Připravte si čistící gel, jenž si vyberte podle tipu pleti. Jestliže jste obdařeny smíšenou a mastnou pleť je vhodné jako doplňující činidlo zvolit čistící pleťovou vodu. Roztok naneste na kosmetický tampón a lehce si sním přetřete obličej. Rychlejší variantou jsou přímo navlhčené ubrousky, které koupíte v drogerii.

Peeling

Boj s pupínky a uhříky bude minulostí, pokud jednou týdně do svého pěstícího programu zařadíte jemný mycí peeling nebo obličejovou gomáž. Vetřete do obličeje a ihned spláchněte. Následně si obličej namažte pěstícím krémem

 

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat