Zář 21

Jak vybrat spávnou jídelní židličku

Posted in Rodina

6166125932 f4c03a37d2 z Jak vybrat spávnou jídelní židličku

Výběr dětské židle je důležitý

Dnešní nabídka dětských potřeb je opravdu obrovská. Ať už se chystáte pořídit kočárek, přebalovací pult nebo jen plenky, na výběr máte mnoho druhů, barev i velikostí. I při koupi jídelní židličky si tedy můžete vybrat. Jak tedy zvolit tu správnou?

Při výběru jídelní židličky by jste se měli nejprve rozhodnout, z jakého materiálu by měla být zhotovena. V obchodech narazíte na dva druhy- dřevěnéplastové jídelní židličky. Která je vhodnější?

Při rozhodování o materiálu  by jste měli přihlédnout k vašemu interiéru. Jen těžce by se k Vašemu rustikálnímu nábytku hodila moderní plastová židle pestrých barev.
Určitou předností plastových dětských židliček je možnost perfektní údržby čistoty,protože narozdíl od dřeva se materiál např. při odstraňování zaschlých zbytků jídla nepoškrábe či nenaruší.
Naopak výhodou dřevěných jídelních dětských židliček je jejich pevnost o odolnost například při pádu židličky.Málokterá plastová židlička(zejména z těch levnějších) přežije pád na dlažbu bez újmy.

Buďte obezřetní

Při výběru myslete na to ,že Vaše dítě obyčejné jídelní židličce velmi rychle odroste,proto doporučejeme uvažovat o koupi tzv. rostoucí židličky-ta se dá většinou použít už od narození dítete až do školního věku. Některé rostoucí jídelní židličky jsou schopny unést dítě o váze až 85Kg!
Také vybírejte jídelní židličku s polstrováním,které je dobře omyvatelné a pevné. Spousta polstrování u levných židliček se po chvilkovém používání začně párat . V dnešních obchodech narazíte na široký výběr jídelních židliček, kdy můžete barvu polstrování perfektně sladit s vašim interiérem.
Dávejte také přednost židličkám s odnímatelným jídelním pultíkem.

Na co dál nezapomenout při nákupu jídelní dětské židle?

Stabilita
V první řadě by měla být dětská jídelní židlička stabilní, aby se s neposedným dítkem nepřevrátila. Úraz způsobený takovýmto pádem by mohl být velmi vážný. Dejte přednost atestovaným jídelním židličkám!

Prostornost
Dětská židle by měla být pohodlná i pro silnější dítě, ale zároveň by dítě nemělo mít možnost příliš velkého pohybu.

Skladnost
Pokud máte málo prostoru a budete dětskou židly několikrát denně skládat, zjistěte si, jak je po složení veliká a jak snadno se skládá.

Bezpečnost
Dětská židle by neměla obsahovat žádné vyčnívající nebo ostré části, aby se dítě neporanilo.

zdroj - http://www.nasebatole.cz

 

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat