Zář 2

Jak mít úspěšný web.

Posted in Internet

5743838831 b1982d8644 z Jak mít úspěšný web.Zpětný odkaz hýbe světem

Každý si přeje mít úspěšný web, který bude denně lákat nemalé množství návštěvníků. Internetová síť je svou velikostí nedozírnou hlubinou. Plavou v ní malé rybky, velké a obrovské. Zaregistrovali jste se do několika katalogů a hodnocení vašeho webu stále není takové, jak by mělo být. Úspěšnost webu se samozřejmě odráží na jeho obsahu. Pokud budete mít pravidelně aktualizovaný a čtivý obsah, tak se návštěvníci pohrnou. Získáte si věrné čtenáře, kteří vám pomohou se zviditelnit. Zpětný odkaz, jde o reklamu, jenž se rozděluje do tří kategorií. Jedno mají však společné. Zpětný odkaz je nejdůležitějším faktorem, který sedí na pomyslných miskách vah a rozhoduje se, zdali budete mít stránky úspěšné či nikoliv.

Zpětný odkaz a jeho rozdělení

  1. Zpětný odkaz - placený – tento způsob je velice rozšířený, sice stojí peníze, ale účinek je stoprocentní. Zaplatíte si za zveřejnění svého odkazu na stránkách poskytovatele prostoru. Ten vám dle dohodnuté sumy pronajme plochu na svém webu. Zaměřte se na stránky, které mají větší Google Page rank nebo seznam rank, než vy, jinak to nemá cenu. Toto pravidlo platí pro všechny způsoby
  2. Zpětný odkaz – výměna – Využijte pomoc vyhledávače a pokuste se z kontaktovat majitele sránek s obdobně tématickým zaměřením a zkuste, jestli si s vámi nevymění zpětný odkaz nebo ikonku, i tak se dá velice šikovně vylepšovat hodnocení vašeho webu.
  3. Zpětný odkaz - doporučení – Tato forma je nejlepší ze všech. Většinou musí jít o stránky s velice zajímavým obsahem, poté budou vaši věrní návštěvníci šířit zpětný odkaz na mnohých místech a lákat své kamarády, ale i ostatní čtenáře z jiných komunit na vaše stránky. Snažte se svůj web aktualizovat a naplňte ho zajímavým obsahem. Dobré stránky se mohou budovat i několik let. Slušně si na sebe dokáže vydělat pouze hrstka.
comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat