Čer 25

Zabudování okenního parapetu

Posted in Stavíme
2124866979 6587ce5be0 Zabudování okenního parapetu

okenní parapety – designový doplněk

Neutuchající trend v podobě plastových oken, přináší sebou další investici nazývající se okenní parapety.  V dnešní době se dají pořídit v široké škále odstínů. Ve spicializované prodejně vám je uříznou na požadovanou míru a vy si budete jistí, že platíte opravdu jen za ten materiál, který opravdu zděláte. okenní parapety dokonale podtrhávají celkový design místnosti. Mohou sloužit jako útočiště pro bujarý rozkvět vašich rostlin a nebo pouze opticky dolazovat např. kuchyňský prostor. Teď si vysvětlíme jak se okenní parapety usazují na své místo.

Okenní parapety a jejich instalace

  • Nejdříve ze všeho si změřte otvor. Většinou se můžete setkat s tzv otevřenou špaletou, takže nemusí být po celé délce stejný rozměr. Pokud máte špaletu kolmou, není co řešit. od naměřené hodnoty uberte 1 cm. Pokud máte otevřenou naměřte si tu kratší vzdálenost a popřemýšlejte o srovnání špalet.
  • Okenní parapety se dávají pod okenní rám. Pokud se vám tam nevejde budete muset sekat, pokud máte místa dostatek, můžete přejít k dalšímu bodu.
  • okenní parapety můžeme lepit na stavebné lepidlo určené na obkládání.  Naneste lepidlo na všechny rohy a doprostřed parapetu. Usaďte na požadované místo a stlačte pod okenní rám. Důležité je, aby se parapet natlačil pod okenní rám. Kdyžtak přidejte lepidlo. Spojnice se zdí zatřete akrylovým tmelem. Tuba aplikovatelná kovovou pistolí, následně tmel utáhněte nasliněným prstem, nebo štětcem a jarovou vodou. Spojnice mezi rámem a parapetem přejeďte sanitárním silikonem.
comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat