Čer 18

Zahradní dřevěný nábytek – Meranti

Posted in Dum a zahrada
 Zahradní dřevěný nábytek – Meranti

Dřevěný nábytek meranti

S třetím dílem o údržbě zahradního nábytku v dřevěném podání s edostáváme do cizokrajné oblasti. Tedy původu dřeviny s názvem meranti, jež má zapuštěné kořeny v tropických pralesech. Tento dřevěný nábytek se vyznačuje vysokou tvrdostí, životností, ale i vyšší cenou oproti ostatním typům. N a standardní nečistoty skvěle postačí mýdlový roztok. Nehledejte v tom zbytečně vědu a chemické přípravky raději schovejte. Dřevěný nábytek meranti se může ještě čistit speciálními přípravky.

Ošetření

Životnost dřevu meranti zajistíte pravidelným ošetřováním teakovým olejem, četnost opakování procedury se odvozuje od umístění nábytku. Pakliže stojí na větrem a deštěm zkoušeném místě, tak se nebojte teakový olej použít několikrát do roka. Správný čas na léčbu poznáte pouhým okem. Jakmile dřevěný nábytek zmatní a začne nasávat dešťové kapky do sebe, tak přišel ten správný čas na potření. Při nákupu ho natřete ihned a na zimu tento dřevěný nábytek schovávejte do suché, větrané místnosti.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat