Čer 16

Zahradní dřevěný nábytek – švédská borovice

Posted in Dum a zahrada
2350276915 09840bc05b z Zahradní dřevěný nábytek – švédská borovice

Dřevěný nábytek ze švédské  borovice

Dřevěný nábytek ze švédské borovice, taktéž nazývané severské je velmi náchylný na klasické znečištění, zanechávající prachové a otiskové stopy. Zde postačí použít vodu s přídavkem saponátu a dřevěný nábytek bude opět zářit svěžestí, ovšem nesmíte zapomenout po umytí povrch důkladně očistit a vysušit. Prodloužení životnosti docílíme používáním regeneračního (údržbového) oleje, tím dřevěný nábytek nikdy neztratí svůj jedinečný lesk a přírodní vzhled.

Dřevěný nábytek – škrábance

Škrábance jsou nejčastějším poškozením, jež dokáže majitele opravdu otrávit. Nezoufejte, známe recept, jak  minimalizovat viditelnost takto poničené plochy na minimum.Povrch nejdříve obruste brusnou houbičkou se zrnitostí 180 – 220, následně dřevěný nábytek v místě oděru přetřete mořidlem s příslušným odstínem a nakonec použijte regenerační olej.

Déšť

Tento druh dřeviny je vhodné ochraňovat před deštěm a zbytečně jej nevystavovat mokrému prostředí. přikryjte je před hlášenými lijáky plachtou. Dřevěný nábytek ze švédské borovice se vám za to náležitě odvděčí svou životností. Ideální řešení se nabízí v podobě altánu a nebo pergoly. Dřevěný nábytek je tak krytý a chráněný před povětrnostními vlivy. Sortiment tohoto typu vydrží sezónu venku, avšak dbejte zvýšené opatrnosti na nedřevěné části nábytku, ty mrazu nemusí odolat.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat