Čer 16

Repelentní náramek

Posted in Zdravi
 Repelentní náramek

repelentní náramek jako prevence

Letní dny jsou v plném proudu a tím vyvstává riziko štípnutí bodavým hmyzem. Kamkoliv se hnete jakoby vás nenechavé sosáčky sledovali. Navíc hrozí zákeřná onemocnění, která se nesmí podceňovat a jak je tomu u všeho, lepší je prevence, než samotná léčba. Naštěstí je zde možnost, jak účině bránit sebe a celou rodinu. Je úplně jedno jestli jdete nakoupit naproti do obchodu a nebo si odpočinout na přilehlou louku. Nákaze a bodancům se neschováte nikde. Vyzkoušejte repelentní náramek a už si nemusíte ničeho bát.

repelentní náramek vítězí

repelentní náramek je vhodný ke všem sportům. Můžete se sním dokonce i potápět a pro svou barevnou různorodost si vždy vyberete ten, který se nejvíce hodí k vašemu oblečení. repelentní náramek působí 10 dnů po otevření a je napuštěn velmi oblíbeným citrónovým olejem. Vyroben je z textílie (70 mikrovlákno) a je zcela netoxický vůči pokožce. Chraňte sebe a své děti.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat