Kvě 21

Zkuste sekery FISKARS

Posted in Dum a zahrada

jednička na trhu – sekery fiskars

Zbrusu nová kolekce, vysoce kvalitní materiál, profesionální design, to jsou sekery fiskars s označením X se mohou pochlubit vysokou trvanlivostí, vynikajícími užitnými vlastnostmi, vytříbenou ergonomií a nadčasovým designem. Jen tak okrajově, sekery fiskars si za svou krátkou působnost na trhu, stačili získat uznávanou mezinárodní cenu za design Red Dot Best of The Best.

Dle tvaru jejich čepele, členíme sekery fiskars X na sekery univerzální (na sekání a osekávání) a sekery štípací.

sekera x7 fiskars 1 m Zkuste sekery FISKARS

Sekery fiskars – nic jiného už nechci

Sekery fiskars se vyznačují bez rozdílu velmi malou hmotností a perfektním vyvážením, zvyšující stabilitu a ideální uchopení z nich dělá užitečného pomocníka. Topůrko je zhotoveno z vysoce trvanlivých surovin FibreComp a k tomu jsou opatřeny vyztužujícími skelnými vlákny. Tím jsou ideálně ochráneny před vlhkostí, a náhlými změnami v počasí. Samozřejmostí je i integrované protiskluzové uchycení na topůrku. Vyklouznutí z ruky předchází rozšířený konec, sekery fiskars myslí na vše a především na spokojenost majitele. Velmi ostrá čepel vyrobena z výběrové finké oceli je opatřena speciální vrstvou PTFE, jenž razantně zvyšuje účinost sekaní, až o 25% oproti běžným sekerám. Znáte ty věčné problémy spadávání čepele z topúrka? Něco takového se vám se sekery fiskars stát nemůže. Pokud hledáte jedničku na českém trhu za příznivou cenu, sáhněte po této značce.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat