Bře 29

Léčba stresu Hypnoterapií

Posted in Zdravi

hypnoza barbora bednarikova Léčba stresu HypnoterapiíJde o odnož psychoterapie. Pomocí této málo známé metody se léčí, nebo alespoň napomáhá kk mírnění psychosomatických a somatických problémů. Velmi význačnou součástí hypnoterapie je využití  duševní a tělesné energie. Hypnotizér pouze zkušenými postupy a verbálními signály vaší mysl nasměruje tou správnou cestou.

Co je hypnoterapie

Hypnoterapie je léčebný postup využívající našeho transu. Jde o podobný stav jako při ranním vstávání. Tím máme na mysli prvních pár chvil ihned po otevření očí a nebo poslední momenty před usnutím. Také se tento stav nevědomí může přirovnat k náměsíčnosti. Léčebná metoda se zrodila před 1000 lety,  jejímiž zastánci byli šamani domorodých kmenů. První zmínky jsou zasazeny do starého Řecka. Upravená moderní metoda je známá 200let.

Druhy hypnoterapie

Hypnoterapie se může ubýrat dvěma směry. První zavání trochu radikálnějším využitím hypnózy, kdy je pacientovi v sugerováno, že jeho tělesné nebo citové obtíže mizí a je tak seznámen se sílou mysli, která převládá nad tělem.

Druhý způsob je opatrnější a subjekt uveden do transu je podroben zkoumání, při kterém se terapeut snaží objevit příčinu psychického onemocnění. Hypnoterapie je vhodná při léčbě stresových podnětů, ale také dokáže napomáhat při odstraňování různých návyků

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat