Bře 26

Ponorková nemoc

Posted in Zdravi

Perex 329x 1 0911271712 Ponorková nemocPonorková nemoc je velkou psychickou zátěží pro celý organismus. Odloučení od okolního světa a následná závislost na malé komunitě lidí a nebo jedinci je po delším čase velice vyčerpávající. Posledním ukázkovým příkladem nechtěně vyvolané ponorkové nemoci je chillský zlatý důl se zavalenými horníky.

Démoni a halucinace

Ćas sehrává nejdůležitější roli při analýze hloubky onemocnění. Ponorková nemoc je nebezpečným partnerem vojáků vykonávající službu na základně, ale i kosmonautů ve vesmírů. Z toho důvodů procházejí speciálním školením simulující délku pobytu v lodi s přiznanou vzdáleností Země – Mars. Po delší civilizační odmlce, jako je zemětřesení, ztroskotání, zasypání se mozek začne chovat nepředvídatelně a mnohdy i nebezpečně. Souvisejí s tím i sklony k šikaně.

Dlouho odloučený kolektiv od ostatních si vytváří své nepsané pravidla. Vždy se nalezne někdou, kdo bude zastávat roli otloukánka, na kterém si ostatní budou dokazovat svou nadřazenost. Jde o základní projev ponorkové nemoci, kdy se zůčastnění snaží dokazovat svou nadřazenost a uvolňovat stresové napětí.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat