Bře 25

Historie značky Armani

Posted in Moda

Armani%20Logo Historie značky Armani

Počátek Giorgio armani

Jakmile zazní jméno Giorgio armani, zvedne hlavu nejeden z davu, pln očekávání, jaký vytříbený kousek je na blízku. armani se narodil 11. července 1934 v Piacenze a jeho první krůčky směřovali na medicínu. Bylo více, než jasné, že se Armani doktorem nestane. Se svým zvoleným životním směrem nebyl spokojený. Neustále byl fascinován textílií a návrhy oblečení. Utvářet modní trendy, to bylo pro jeho srdce to pravé. Nejdříve začal jako fotograf, až později roku 1961 se objevil jako návrhář pro známý módní dům Nino Cerutti.

armani jde vzhůru

Se svou ženou Sergio Galeotti roku 1974 zahajuje vznik své značky Giorgio armani. Netrvá dlouho a jeho vynikajících schopností začínají využívat hollywoodské hvězdy tipu Richard Gere. Jako jediný ze světových jmen bojuje proti vychrtlým modelkám a zakázal ve svém podniku ženy s indexem BMI pod 18. Roku 2007 začal vysílat svou vlastní televizní show.

Jeho pánské obleky se staly raritou módního odvětví a nejvyhledávanějším produktem vůbec.  Giorgio armani vlastní italský basketbalový tým, je účastníkem mnoha charitativních akcí a drží cenu za nejlepšího italského designera.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat