Bře 24

Historie značky Hugo Boss

Posted in Moda

hugo boss clothing Historie značky Hugo Boss

Vznik Hugoo Boss

Špičková módní značka hugo boss byla založena v německém městě Metzingen roku1923. Počátek firmy je zasazen do ožehavé a tvrdé doby ekonomického úpadku v důsledku válečných konfliktů. 2. světová válka byla stěžijním bodem odrazu, kdy značka Hugo Boss utkvěla v podvědomí ve vysokých kruzí, díky svými návrhy uniforem ve vojenském sektoru. Dokonce i jednotky SS byli oblečeni do padnoucích a kvalitních oděvů od hugo bosse.

Pád a vzestup značky Hugo Boss

V letech 1948 zakladatel společnosti umírá a značka hugo boss upadá do rašeliniště zapomění. Celých dlouhých 5 let se firma potloukala na dně ekonomických ztrát, až roku 1953 vypustily na trh první pánský oblek. Zlomovým bodem se stal rok 1993, kdy byla představena první kolekce vůní a tím se začala budovat slibná kariéra a možný směr, kterým se značka hugo boss může vypravit. V dnešní době jde o jedny z nejkvalitnějších kosmetických doplňků a nejluxusnějších parfémů. Jde o elitní společnost vyrábějící špičkovou pánskou módu.

Hugo Boss dnes

hugo boss nalezneme ve 13 zemí po celém světě ve více než 5000 obchodech. Značka se rozděluje do tří podkategorií. HUGO, hugo boss a nově od roku 2004 BALDESSARINI, která svým zaměřením zákazníkům nabízí tu nejvytříbenější representativní image. Proslulost si vydobila v parfémech, botech, módních dopolňcích a pánských oblecích. Svým mladistvým vzhledem a profesionalitou se značka hugo boss stává číslem 1.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat