Bře 20

Užitečný pomocník – Krbový vysavač

Posted in Dum a zahrada

kaminer5 Užitečný pomocník   Krbový vysavačTeplo rodinného krbu a nebo moderní krbové vložky je sice příjemná  a věru krásná věc. Ovšem pokud vlastníme tento účelový či designový doplněk domácnosti sami víme jaká to přináší úskalí při čistění, které prodlužuje životnost a zvedá výhřevnost.

Na krby a kamna vysavačem

V dnešní pokročilé době může být úklid krbu velice příjemnou záležitostí. Pořiďte si skvělého pomocníka v podobě vysavače a máte po útrapach. Jeho předností a úkolem je vyčistit  kamna nebo krbovou vložku rychle a čistě. Napojení a následné použití je velice snadné, postačí vám k tomu standartní vysavač, na který jednoduše připojíte krbový. Jedná se o sběrnou nádobu, která zabraňuje zanesení filtru popelem. Výkon je tedy závislý na sacím výkonu vašeho běžného vysávacího zařízení.

Studené kamna a krb

Důležitost klademe na vychladlé kamna, které jsou předpokladem pro dokonalý úklid. Popel musí být studený. Krbový vysavač se dá uplatnit i na jiných místech úplně v jiných podmínkách. Vyzkoušejte ho při vysávání nečistot v dílně, garáži a nebo zahradě. Taktéž dokonalé vyčistí grilovací ohniště a hrubé nečistoty v domácnosti.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat