Bře 20

Jak přežít nevěru

Posted in Vztahy

219509 img Jak přežít nevěru Nevěra je pro každý vztah zlomovým bodem, který se už navždy vryje do našich duší. Dá se překousnout, odpustit, ignorovat, ale nedá se zapomenout. Většinou se naše společné žití rozděluje na období před a po. Jakmile zjistíte, že vám byl váš partner nevěrný podlomí se vám kolena. Není se čemu divit. jediný člověk, kterýmu ste duvěřovali se k vám obrátil zády a zradil vás. Jestli vás to utěší, tak v tom nejste sami. Nevěrných mužů je na 60% a žen na 45%. Tím je pravděpodobnost, že nevěra zasáhne zrovná váš vztah 50%.

Nahlodaná psychika

Při zjištění nevěry náš organismus zasáhne nečekaný šok, který se u každého projevuje trochu jinak. Úzkost, vulgarita, pláč, bezmocnost, nechutenství je jen malý výčet toho, co vás může potkat. Pokud budete dodržovat následující pravidla, projdete psychickým náporem o něco lépe.

Zachování klidu

Snažte se, i v tak těžkou chvíli udržet klidnou hlavu. Jakmile ze sebe začnete spouštět jedno vulgární slovo za druhým za doprovodu házení věcí do kufru, je rozvod na blízku. Odejděte pryč, alespoň na pár dní ke kamarádce, k rodičům a vše si srovnejte v hlavě.

Nepátrat

Čím méně toho víte, tím lépe. Další detaily by vás  jen zbytečně zraňovali. V klidu partnerovi řekněte, že dvojí život vézt nemůže  že si musí vybrat. Trvejte na odpovědi a pokud nebude vědět, pak byste měli zvážit jestli v takovém vztahu nadále pokračovat.

Rozhodněte se

Dejte si dohramady všechny pro a proti. Vyhodnoťte další kroky, kterými se chcete ubýrat a jestli má cenu pokračovat.

Netrucujte

Rozhodně se neuzavírejte do sebe a s posedáváním doma rychle přestaňte. Vyrazte s přáteli na skleničku. Skočte si zatančit, odreagujte se, alespoň se o to pokoušejte, jinak vás to zničí.

Oko za oko

Tak na tuhle variantu, i kdy se zdá být na místě, zapomeňte. Schválnosti a kopance se nikdy nesetkají s dobrým výsledkem a spíše se vše ještě zhorší. vy mu nevyperete a on přestane platit účty. Opravdu to nemá smysl, pokud chcete vztah zachovat, spíše si budete navzájem ubližovat.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat