Bře 16

Tunový trezor po schodech

Posted in Ostatní rady

sv1 3a Tunový trezor po schodech

Jste vlastníkem velkého a těžkého trezoru, který je indisponován svou polohou v suterénu, nebo ve vyšších patrech?  Potřebujete ho převézt na jiné místo a přemítáte nad postupem práce objednané stěhovací společnosti? Profesionální firma vám bez větších obtíží nabídne velice snadné řešení. Jakmile odpadává možnost hydraulické výpomoci nastupuje na scénu trezorový schodolez, který dokáže bezpečně přestěhovat břemeno na místo určení.

Odborné stěhování

firma s touto specializací má ve svých řadách zkušené a fyzicky zdatné pracovníky. Obsluhu stroje zvládne jeden člověk s dvěma pomocníky, kteří budou případně přizvedávat zařízení a nebo sklápět a zajišťovat pojezdové kolečka. Břemeno je při pohybu pevně zajištěno kurtami a tím je zaručena bezpečnost při sjíždění pater. Schodolez je při stěhování trezorů nenahraditelným pomocníkem a ne každá stěhovací společnost je jím vybavena. Celý proces netrvá nikterak dlouho. Samotný sjezd tří pater trvá 15 minut. Důležitým faktorem je přístup k dannému břemenu místo pro manévrování. Před samotným stěhováním je dobré se poradit s technikem firmy.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat