Bře 14

Pohon pro posuvnou bránu

Posted in Dum a zahrada

Betafence Robusta posuvn%C3%A1 br%C3%A1na2 Pohon pro posuvnou bránuPosuvná brána je skvělým pomocníkem a zároveň praktickou součástí našeho každodenního  života. Pokud toužíme zažít opravdový komfort při odjezdu a příjezdu z práce, či leckterého častého nákupu, měla by naše posuvná brána  disponovat pohonem. Než se vrhnete do nákupu je dobré se řádně informovat.  Pohon posuvné brány se řadí mezi investice dlouholetté a pečlivost je namístě. Zjednodušte si život automatickým otevíráním i vy.

Dálkové ovládání brány

Pro pohodlné využití systému je nedílnou součástí malé dálkové ovládání se zabudovaným rádiovým vysílačem. Pouhým stiskem bránu otevřete a stejným způsobem opětovně uzavřete. Není nic horšího, než po každém vyjetí na příjezdovou cestu před domem vylézt z automobilu a svou bránu zavírat ručně. Občas pomůže manželka, kterou vykážete z místa spolujezdce, ale po každé s vámi nejede a nepraktická záležitost zbývá na vás. K dálkovému vícekanálovému ovládání si můžete připojit i garážová vrata a nebo osvětlení.

Křídlová brána

Pohon se dá pořídit i na křídlovou bránu, ale v tomto případě musíme počítat s vyšší pořizovací cenou. Existují pohony i podzemní, jež se vyznačují velkou tažnou silou. Využití ocení majitelé těžkých a frekventovaných bran. Pohon hravě zvládne otevření do úhlu 180 stupňů.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat