Bře 11

Návrh interiéru počítá s barvami

Posted in Dum a zahrada

299 Návrh interiéru počítá s barvamiPři návrhu interiéru musíme dbát nejen na důkladné a funkční rozpoložení nábytku, ale i na specifické rozmístění barev. Interiér by měl být příjemný hlavně vám, nenechte si do svých představ příliš mluvit, pokud se vám líbí tento typ sedačky je jasné, že se nemusí líbit vaší kamarádve, či kamarádovi. Nakonec bydlet zde budete vy.

Návrh interiéru a barvy

Skvělé je využít některého z mnoha programů, které vám virtuálně naznačí, jak rozmístit váš nábytek. Ještě před tím, než ho začnete na své předem určené pozice rozmisťovat, tak máte určitě v plánu vymalovat. Dnes je velice trendy pracovat s různými barvami a dbát na jejich psychologický význam. Barvy, při návrhu interiéru jsou nedílnou součástí finálního působení. To jak bude opravdu náš byt působit záleží právě na nich. Do ložnice je vhodná světlé modrá s teplou barvou koberce, naopak v pracovně se vyhýbejte červené, ta působí velice agresivně a je spíše vhodná jako doplňující barva, která vyzdvihává určité detaily. Dětské pokoje se přiklání do meruˇˇnkové, jenž příznivě působí na kreativitu dítěte. Nebojte se experimentovat a volte příjemé barevné odstíny. Snažte se kombinovat a vytvářet např. barevné obrazce a působivé detaily.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat