Bře 11

Jotul – specialisté na kamna z Norska

Posted in Dum a zahrada

jotul jotul f 373 stove Jotul   specialisté na kamna z Norska

Jotul je přední Norská firma, jejíž hlavním cílem je zajistit teplo vašich domovů. Na pomoc si sebou berou své prvotřídní litinová kamna a krbové vložky, které svou životností přežijí i naše vnuky. Řemeslné tradice a zručnost severských profesionálů zajišťují vysokou kvalitu a nároky na design pro vaše interiéry. Okuste sílu severu a přesvědčte se na vlastní kůži jak chutnají ty správná krbová kamna.

kamna jako řemen

Již od roku 1853 se firma Jotul drží na prvních místech Norských výrobců, Jejich cit pro smyslnost a krásu zaručují ten nejvyšší prožitek s každým přihozeným polínkem. Budoucnost je v rukách těch nejspolehlivějších. kamna a krbové vložky jsou 100% recyklovatelné a tím velice šetrné k životnímu prostředí. Princip dvoukomorového systému zajišťuje perfektní spalování a zároveň dokáže využít skoro veškeré energie při tomto procesu. Z 90% spálí veškeré plyny a prachové částice a to je další plus se zdviženým palcem v otázce životního prostředí.

Jak kamna fungují

Otvor ve spodní části a nebo v zadní má schopnost nasávat vzduch, který se předehřívá v litinovém meziplášti. Odtud je za pomocí kaskádovytých trysek a nebo otvory v zadní části přesunut nad topeniště. Ihned jakmile se dostane do těchto prostor, tak se smísí s plyny a začíná tzv. sekundární spalování. Teplota nad 600 stupňu spálí veškeré plyny i prachové částice a z toho důvodu mají litinová kamna nebo krbové vložky úžasnou schopnost využít veškerou energii každé brikety..

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat