Bře 9

Letní ovoce a jeho síla

Posted in Jidlo

Letní procházky za babičkou na zahrádku, která skrývá to velké každoroční tajemství v podobě nejrůznějšího ovoce. Vůně a krása plodů vybízející k utrhnutí je tak silná, že neodoláte. Děláte jedině dobře. ovoce je zásobárnou vitaminu a dalších důležitých látek pro náš organismus. Byla by tedy velká škoda se zahrádce vyhýbat.

172 medium Letní ovoce a jeho síla

Angrešt

Velice vydatné kuličky plné minerálů a draslíku, který napomáhá odvodňovat. V neposlední řadě obsahuje významný křemík zpevňující vazivové tkáně, tím pomáhá vytvarovat žádané partie.

Brusinky

Zkusili jste si někdy vyrobit brusinkovou pleťovou vodu na vyčištění obličeje? Předčí to mnohé kosmetické přípravky a můžete si být jistí 100% přírodním zastoupením aktivních látek. Postačí vám 1 lžička saturejkových lístků a 1/2 šálku vroucí vody, do níž po 15 minutách přidáte rozmačkané a propasírované brusinky v množství 50g a kosmetický zázrak je na světě. Nezapomeňte před tím saturejkový nálev přeceďit.

Bezinky

Nenápadné ovoce, které se dostalo do podvědomí lidí velmi zřídka a je to škoda. Bezinky prý zpomalují stárnutí a jsou vitaminy přímo napěchované. Vyzkoušejte si k ranní snídani dát sklenici čerstvé šťávy a poznáte jak chutná zdraví skryté v zázračných bobulích.

Maliny

Maliny se od ostatního ovoce liší svým vydatným zastoupením minerálních látek. Zásoba vápníku a biotinu jinak řečený vitamin krásy je velmi patrná a díky svým vlastnostem nám dokáží doslova vyhladit pokožku.  pokud rozmixujete 15 malin, lžičku medu a 2 lžíce smetany vytvoříte si kosmetickou přírodní masku jako řemen. Nechte 15 minut působit.

rybiz 3 Letní ovoce a jeho síla

Rybíz

Tento druh ovoce má pro změnu dostatek mastných kyselin, které regenerují buňky a dokážou vzpružit unavenou pleť. Zkuste upíct skvělý rybízoví koláč.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat