Bře 8

Vyzkoušejte různé druhy sexu

Posted in Vztahy

Milování na sto způsobů, ať už s předehrou nebo bez. V letadle a nebo na pláži. Vždy je to nevšední a příjemná záležitost, která dokáže nášemu životu dodat nový impuls energie. Dnes vám představíme  nejběžnější sexuální variace, s nimiž se možná seznámíte poprvé a dost možná v některém naleznete zalíbení.ultimate sex guide for newlyweds af Vyzkoušejte různé druhy sexu

Rychlovka

Tento způsob uvolnění zná asi každá. Průměrná délka sexu je odhadem mezi 4 – 8 minuty, ale o tom to není. Rychlovka má v sobě ojedinělé kouzlo spontánosti a trochu agrese, kdy lítají knoflíčky po pokoji. Na nic nečekejte a vrhněte se na to, jako byste to roky neměli.

Tvrdý sex

Nejčastější představa vyvolávající u žen notnou dávku vzrušení se točí kolem znásilnění tajemným cizincem. Chtějí být otrokyněmi a cítit se bezmocně. Zastrčte ji ho hlouběji a přitvrďte v přírazech. Občasné plácnutí po zadečku a chycení kolem krku udělá své, ale pozor, dbejte zvýšené opatrnosti, ať svou milovanou neuškrtíte.

Posilující

U sexu se potíme a tím hubíme zárodky virálních bakterií chřipky. Navíc pohyb v jakékoliv podobě a vzevření je nejzdravější aktivitou vůbec. Při pravidelném sexu si zpevníme partie stehen, zadečku a bříška a odhodíme přebytečné tuky.

Romantika

Zkuste si občas udělat opravdovou romantickou noc za pochodu příjemné hudby a tlumeného světla svíček. Jestliže k tomu přidáte vlastní večeři s lahví vína máte vyhráno. Užijte si chvilku sexuální poezie. Hla´dte ji po zádech pírkem a zajíždějte do choulostivějších partií, ale pozor nesmí to vyvolávat smích jinak je romantika ta tam.

Maraton

Pokuste se  orgasmus co nejdéle oddalovat. Vždy přerušte sex a třeba se jen hlaďte. Gejzír vášně vás poté mile překvapí.

Usmiřovací

Hádky a vztek po nějakém čase ustupují a v lidském organismu se probouzí chtíč a vášeň. Využijte této chvíle a poddejte se vášniívému sexu, plného škrábání, kousanců a odporu. Uvidíte, že jde o skvělý zážitek pro oba partnery.

sex after 35 01 af Vyzkoušejte různé druhy sexu

Piknikový

Postelový stereotyp může být vysilující, jediné co se mění je vzor a barva povlečení. Domluvte se a vyrazte do přírody. Adrenalin z odhalení a venkovní prostředí sehrává hlavní roli celkového prožitku. Sedněte do auta a vydejte se vstříc ohromnému dobrodružství.

Kamasútra

Objevte sílu prastaré encyklopedie těch nejrůznějších poloh. Tato kniha vám vnukne nové nápady a ozkoušení. K některým polohám bude zapotřebí hodně energie a vitality, ovšem za ten prožitek to stojí.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat