Bře 7

Moderní tlakový hrnec

Posted in Jidlo

Neříkejte, že se z nějakého prapodivně nostalgického důvodu, nechcete zbavit tlakového hrnce po babičce. Moderní kuchyně je opravdu hodně daleko od dob, kdy se tyto hrnce objevily na trhu. Chytněte ho a konečně pošlete z odpadkama do popelnice. Většinou jsou zdraví závadné, jelikož byly vyráběny z hliníku nebo smaltu. Nynější nové tlakové hrnce se dají krásně umýt v myčce a nemusíte se bát, že vám nečekaně vymalují byt.

tlakovy hrnec 5 Moderní tlakový hrnec

Navíc i oceníte snadnou manipulaci při zavírání a otevírání poklopu, které jak dobře víte je někdy pěkným oříškem u starších papiňáků.  Nové typy jsou obohacenné o bezpečnostní pojistky, hlídající přetlak v ně hrnce. Můžete si nastavit výši tlaku působící na potravinu s kterou chcete pracovat. Upouštění tlaku je také velice příjemné a zvládnete to hravě jednou rukou a s naprostou bezpečností. Vaření se stává požitkem, jakmile si kuchyň obohatíme o tohoto skvělého pomocníka při přípravě nejrůznějších pokrmů.

Tak co, že si ho skočíte koupit také a starý po babičce předáte smeťáku.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat