Úno 28

Jogurtová masáž

Posted in Kosmetika

Ztuhlé svaly nebo strnulý krk. Nepříjemná bolest, která ovlivňuje celou naši náladu. Masáž od partnera doma může být dostatečnou úlevou, ovšem jen na krátkou dobu. Bolest se stále vrací a trvá do několik týdnů, než vše odezní. Je spousta míst, kde nabízejí profesionální hodinové masáže postižených partií. Ovšem není salón jako salón. Některé se specializují na masáž lávovými kameny, některé využívají orientálních postupů a další zase na koupele v bahně či čokoládě, ale co kdyby vás někdo pozval na netypickou jogurtovou masáž plnou relaxačního opojení, uklidňující hudby a intimního prostředí.

bom2 Jogurtová masáž

Vlivy jogurtu

Jogurt dokáže naší pokožku silně hydratovat a je především pro suchou a citlivou pokožku. Má schopnost uzdravovat drobné šrámy a regenerovat vaší kůži po opalování. Jogurt je malou vitaminovou bombou pro naše tělo jak zevnitř, tak i zvenčí. Díky jogurtovým kulturám, stopovým prvkům a mléčných cukrech je balzámem pro duši.

Je libo káva nebo med?

Masáž se skládá z výběru přísad, které si přejete zakomponovat. Můžete si vybrat kokos, banán, grep a nebo kávu. Zrnka kávy krásně vyčistí odumřelé kožní šupinky a pokožka se stane průchodnější pro jogurtové rozmazlování. Pokud máte suchou pleť doporučuje se kombinace jogurtu s banánem a medem. Detoxikační variace avokáda, grepu banánu a medu navrátí vaší pokožce pružnost a vitalitu  V salonech se masíruje celé tělo na požádání u žen i poprsí. Na konec dostanete zábal, při kterém 15 – 20 minut relaxujete. Celá procedura trvá něco kolem 1 – 2 hodin a zaplatíte za ní kolem 1500kč.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat