Úno 28

Jeho „nová“ mi krade dítě

Posted in Vztahy

Nová žena mého bývalého manžela si naší dcerku omotává kolem prstu a já se cítím bezbranná. Všechny pravidla a zásady, které od malička své dítě učím náhle neplatí při překročení práhu jejich domu. Může to být velice složitá situace. Dítě se vrací domů a vypráví vám všechny ty úžasné věci hromadou zmrzliny začínaje a kriminálkou v televizi konče. Váš nápadně vynucenný úsměv si myslí své. article mame rozmazlene dite Jeho nová mi krade dítě

Uvnitř jste rozlobená na vašeho bývalého muže. Náhle se vaše dítě objeví ve značkových věcích, které si nemůžete dovolit koupit, bojíte se, že díky penězům, jimiž nová přítelkyně oplývá si vaše dítě koupí. Z prvu by bylo dobré řícz, že dítě má vždycky raději svou pravou maminku a to, že je plné vzrušení z nových věcí se nesmíme divit. Ono se vám chlubí, že je opravdu rádo a né, že by se vysmívalo. Horší případ nastane, když se trucovitě zabejčí, že tam to jde a tady ne. Je dobré nastolit jasná pravidla a vysvětlit, že to co se smí tam, se nesmí tady.

Zde vám přinášíme pár dobrých rad, jak se v této situaci chovat.

  1. Buďte na druhou stranu ráda, že je vaše dítě spokojené
  2. Neposílejte nikdy své děti, aby exmanželovi vyřídili, vždy si všechno s ním vysvětlete sami. Stanovte si pravidla a klidně se mu svěřte, že se vám něco nelíbí.
  3. Pokud s vaším expartnerem není rozumná řeč, nechte věcem volný průběh, křikem a zákazy nic nevyřešíte, naopak tomu můžete ještě více ublížit a dítě se od vás odvrátí.
comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat