Úno 28

Jakou vybrat cestovní postýlku

Posted in Rodina

10336 Jakou vybrat cestovní postýlkuCestovní postýlky jsou nadstandartní pomůckou ve vaší domácnosti. Před nákupem se pořádně promyslete jestli opravdu tuto věc potřebujete a jak často ji budete používat, podle toho se odvíjí její nákup. Jestliže ji budete používat jen občas postačí vám jakákoliv. Pokud sní budete dnes a denně v kontaktu porozhlédněte se po široké nabídce. Technicky se moc neliší. Postýlky jsou rozdílné jen v přídavných doplňcích.

Doplňky

Některé postýlky mají tzv. boční výlez, je dobrý pro starší děti, které nemusí nic přelézat a rovnou opouští prostor postraním otvorem. Dejte své miminko večer spát a potichu mu rozepněte bočnici, ráno se můžete těšit na sladké probuzení. Z postýlky vyleze váš malý miláček a probudí vás třeba pusinkou na čelíčko. Dalším přídavným doplňkem jsou kolečka. Uvažte jestli je doopravdy potřebujete. Při stěhování je postýlka lehká a jestli v ní nepotřebujete dítě převážet, tak si je nekupujte. Navíc jsou kolečka zbytečně těžká a vaše postýlka tak přibere na váze a z nesnadní stěhování z jednoho místa na druhé. Dále se prodávají boční sítnice, zde je vhodné zvolit tmavší, přes kterou je lépe vidět a méně se špiní. Taktéž se dají koupit se závěsným lůžkem. Vhodné pro miminka, co se neumí ještě hýbat, můžete tak nastavit výšku položení roštu a nebo dítě zavěsit, aby se dalo houpat.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat