Úno 22

Faktory, které ničí vztahy

Posted in Vztahy

Harmonická idylka, láska vykukující z každého koutu. Vztah, jenž nám všichni závidí. Otevírá mi dveře, nabízí své rámě no zkrátka je úžasný. Ovšem každý vztah a láská s ním spojená se unavý a chtě nechtě občas vypukne Itálie. Jsou příklady, které vztah ničí a nikdy mu nebyly ku prospěchu.

MIA21b28e 42 17898862 Faktory, které ničí vztahy

Závislost

Pokud náš partner přilne k neduhům moderní doby, jako je alkohol, hrací automaty, drogy a nebo televize s počítačem, nikdy to neskončí dobře. Může se to stát opravdu každému a pocítí to nejen rodinný rozpočet, ale i psychická ujma.  Tato situace se musí ihned řešit s odborníkem, jde o zcela závažnou věc, která se těžko léčí, ale pokud máte silný vztah, můžete to společnými silami vyhrát. Stojí to opravdu hodně energie.

Workholizmus

Práce je nedílnou součástí našeho života, ale nebel by nám tento subjekt přelézt přes hlavu. Pokud domů chodíte zalévat jen květiny, je něco špatně. Pokud víte, že bez práce nevydržíte ani ve spaní, nejste vhodný partner pro dlouhotrvající vztah.

Nevěra

Jakmile se ve vztahu objeví, je to většinou velká rána, která podlomí celé základy a pro podváděnou stranu jde o nelehký úkol odpustit. Odpuštění je sice z neutrálního pohledu naprosto nemístné řešení, ale mnohdy k tomu dojde. Ženy jsou v tomto smírnější. Muži většinou nesnesou symbol parohů a odcházejí.

Domácí násilí

Utiskovaná žena, nadávky, výhružky, sexuální a fyzické násilí. Je velmi těžké se těmto vztahům vyvarovat. Mnohdy se u muže projeví až po několika letech soužití, ale nemyslete si, že jde o ryze pánskou záležitost. I ženy se stávají trýznitely svých mužů, ovšem těm se o tom neradno mluví a tak je většina těchto případů skryto za dveřmi domácnosti.V tomto případě se řiďte pravidlem jednou a dost. Násilí totiž nikdy neskončí a spíše se stupňuje.

Příbuzní

Jakmile se do vašeho rodinného života začnou vměšovat příbuzní máte zaděláno na velký problém. Stanovte si jasná pravidla a vždy preferujte svou rodinu.

Žárlivost

Nechce vás nikam pouštět a když, tak vám tropí scény, že vás viděl dělat tamto a ono. Cítite svého partnera neustále v zádech?  Překračuje to všechny meze? Jde o nepříjemný problém, který úzce souvisí s násilím, popřemýšlejte o tom, jestli vám takový vztah vyhovuje.

comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat